K poskytování a vylepšování našich služeb využíváme funkční, analytické a marketingové soubory cookie. Kliknutím na tlačítko "Povolit", souhlasíte s zásadami cookies umožníte jejich ukládání.

Povolit Zavřít

Renovujeme
dřevěné podlahy

Renovace dřevěných podlah je naše srdeční záležitost. Tato činnost se skládá s několika důležitých kroků, které dodají parket uplně jiný vzhled.

Poptávka
line

Postup

Jak toho docílíme ?

1

Kusová výměna / Broušení

Masivní podlahy brousíme válcovými bruskami s odsáváním. Začíná se hrubým broušení ,většinou zrnitosti P 36 až po jemné broušení P100 Okraje dobrušujeme obdobnou hrubostí.... Následuje celoplošné vyleštení buď talířovou bruskou s planetovým unašečem. Některé podlahy lze i dodatečně vykartáčovat. Všechny tyto procesy jsou napojeny vlastní odsávání a nebo na velmi výkonné vysavače,aby bylo opravu co nejméně prachu. Doby,kdy bylo všude ohromné množství prachu jsou již dávno pryč.

2

Moření / Tónování

Zrenovované masivní podlahy jsme schopni namořit-natonovat do spousty variant barev. Jako povrchovou úpravu nejčastěji požíváme Tvrdý vokový olej-hardwax Oil. Samozřejmostí jsou i kvalitní vysokozátěžové laky v rúzných provedeních Extramatu-matu a lesku.

3

Lištování

Správně zvolené lišty dokážou celkovou realizaci posunout o úroveň výše... Nejčastěji se dávají bílé sokly s jemnou hrankou,nebo celomasivní lišty ve stejném materiálu,jako krytina. Dokonce lze udělat lišty "na přání" zákazníka

line

Naše realizace

S láskou dělané